PRODUKT GROUP s.r.o.Sortiment

Služby

 

Odborné poradenstvo

V prípade akýchkoľvek otázok sa s dôverou obráťte na personál v predajniach PRODUKT GROUP s.r.o.. Kvalifikovaný personál vám poradí, poslúži, pomôže a ponúkne optimálne riešenie.

Vypracovanie cenovej ponuky

Zamestnanci pobočiek PRODUKT GROUP s.r.o. sú pripravení vypracovať kompletnú cenovú ponuku na dopytovaný materiál v ľubovoľných variantoch materiálových skladieb na počkanie a zdarma.

Doprava

Doprava tovaru z predajní PRODUKT GROUP s.r.o. je samozrejmosťou. Tovar zakúpený v predajniach PRODUKT GROUP s.r.o. vám dodáme rýchlo a bez starostí na vami určenú adresu za veľmi výhodných podmienok. 

Miešanie farieb a omietok

V našej ponuke nájdete interiérové a exteriérové farby, fasádne omietky, ktoré vám natónujeme do  vami vybraného odtieňu. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo pri výpočte spotreby materiálu na požadovanú plochu. Farby a omietky miešame na počkanie alebo do vopred dohodnutého termínu.

Vypracovanie vizualizácie

Súčasťou našej ponuky je aj profesionálne vypracovanie vizualizácie fasády rodinného domu alebo budovy.  Za pomoci špeciálneho softvéru  získate reálnu predstavu o finálnej podobe fasády. Stačí priniesť fotografiu objektu v digitálnej podobe a predstavu o farebnom prevedení pre spracovanie grafického návrhu.

Pruziny.com

Navštívte našu novú doménu

venovanú pružinovému materiálu

www.pruziny.com