PRODUKT GROUP s.r.o.Sortiment

Profily na kazetový strop

Hlavný nosný profil: T - 3,7 m OWA, Quick-lock

Hlavný profil T24 3,7m sa používa pri montáži konštrukcie kazetového podhľadu, do ktorej sa vkladajú podľadové dosky o rozmere 600x600mm. Konštrukcia je vyrobená z pozinkovaného plechu a pohladová spodná časť je biela.  

Priečny profil: T - 1,2 m OWA, Quick-lock

 Priečny profil T24 1,2m sa používa pri montáži konštrukcie kazetového podhľadu, do ktorej sa vkladajú podľadové dosky o rozmere 600x600mm. Konštrukcia je vyrobená z pozinkovaného plechu a pohladová spodná časť je biela.   

 

 

 

 

 

Priečny profil: T - 0,6 m OWA, Quick-lock

Priečny profil T24 0,6m sa používa pri montáži konštrukcie kazetového podhľadu, do ktorej sa vkladajú podľadové dosky o rozmere 600x600mm. Konštrukcia je vyrobená z pozinkovaného plechu a pohladová spodná časť je biela. 

 

 

 

 

Obvodový profil: L - 3,05 m OWA, Quick-lock

Stenový obvodový profil L sa používa pri montáži konštrukcie kazetového podhľadu ako napojenie konštrukcie na stenu. Profil je vyrobený z pozinkovaného plechu lakovaného bielou farbou.

 

 

 

 

 

 

 

Profil F

Profil F sa používa pri montáži kazetového podhľadu, ako napojenie vodorovnej a zvislej konštrukcie podhľadu. F profil je vyrobený z pozinkovaného plechu lakovaného bielou farbou. Dĺžka 3 metre. 

 

 

 

 

 

 

 

Profil AMF obvodový CRWL ohybný L - 2,5m

Ohybný obvodový profil L sa používa pri montáži konštrukcie kazetového podhľaduako napojenie konštrukcie na oblúkovú stenu.  

 

 

Pruziny.com

Navštívte našu novú doménu

venovanú pružinovému materiálu

www.pruziny.com